Autorzy

Zespół redakcyjny:

szczepan_kasinski_foto

Szczepan Kasiński

Redaktor naczelny i spiritus movens portalu. Jego misją jest zmiana organizacji pozarządowych na lepsze. Uczy jak pozyskiwać środki na działalność, komunikować dobre dzieła i budować historie. Współpracownik Gnyszka Fundraising Advisors i członek Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu.


paterka

Monika Paterka
Ninja social mediów. Fundraiser z zacięciem PRowym. Współpracuje kreatywnie z kilkoma organizacjami pozarządowymi.

 


zyta_rabkaZyta Rabka

Od ponad 5 lat współpracuje zawodowo z organizacjami pozarządowymi w zakresie promocji, badań marketingowych oraz zarządzania projektami. Potrafi rozwikłać zagadnienia związane z Google Analytics, crossowaniem mediów, SEO czy mediami społecznościowymi.

 


tomasz_łakomy

Tomasz Łakomy

Przedsiębiorca, niespokojny duch i poszukiwacz nowych pomysłów. Jego domeną są wszystkie formy reklamy i ich zastosowanie. Pasjonat nowych technologii.


matlak

Mateusz Matlak

pomaga ludziom czynu zbierać pieniądze na dobre cele. Zarządza działem szkoleń Gnyszka Fundraising Advisors przygotowując najlepsze rozwiązania organizacjom pozarządowym chcącym rozwijać się fundraisingowo.


maciej_gnyszka

Maciej Gnyszka

mówią, że to Kazimierz Deyna polskiego fundraisingu. Z powodzeniem prowadzi firmę zajmującą się pozyskiwaniem środków dla organizacji pozarządowych. Zebrał od prywatnych Darczyńców już prawie 5 000 000 zł. Założyciel Towarzystw Biznesowych.


andrzej_kozdeba-10Andrzej Kozdęba

Trener, bloger, mówca. Od 6 lat związany z sektorem organizacji pozarządowych. W NGO odpowiadał za koordynację projektów, promocję i szkolenia. Obecnie właściciel firmy szkoleniowej. Wie jak i co mówić, żeby mówić skutecznie.


Agnieszka_SzeferAgnieszka Szefer

trenerka organizacji pozarządowych i studentów. Od 6 lat prowadzi szkolenia w zakresie fundraisingu, negocjacji, zarządzania projektem i rozwoju osobistego młodych ludzi. Zawodowo specjalizuje się w szkoleniach ze sposobów przekazywania wiedzy dorosłym i doradza, jak prowadzić zajęcia efektywnie, łącząc tradycyjne i nowoczesne metody nauczania.


IMG_8167v2.jpg_TSRŁukasz Zając

socjolog, właściciel agencji Get Media PR. Interesuje się produkcją filmową, marketingiem, zarządzaniem mediami i trendami audiowizualnymi. Wspiera organizację pozarządową promującą edukację i młodzież. Lubi tkaże takie dyscypliny jak: networking, fundraising oraz dokument filmowy. Współtwórca klubu networkingowego – Towarzystwo Biznesowe.


marta_marczuk_komiszke Marta Marczuk-Komiszke

Z zawodu i z pasji zajmuje się działaniami CSR i Public Relations. Działania społecznie odpowiedzialne poznała z obydwóch stron lustra: pracując w trzecim sektorze, a obecnie – w biznesie. Członek Stowarzyszenia Wzmacniacz.org. Prywatnie miłośnik filmów, książek i… mopsów.


beatka3Beata Sowa

zajmuje się działaniami Public Relations. Wie jak nagłośnić każdą akcję. Wcześniej pracowała w TVP Kraków, obecnie prowadzi własną firmę zajmującą się PRem, www.beatasowa.pl


mo-logoMichał Osiej

Fundraising manager w Gnyszka Fundraising Advisors. Pasjonat piłki nożnej i wierny fan Pogoni Siedlce.

 


karolKarol Walas

Uzależniony od pomagania. Fundraiser i PR Manager w Fundacji „Dom Nadziei” Miłośnik pedagogiki i psychologii.