Stowarzyszenie Wzmacniacz.org zaprasza na #TechKlub. Tematem listopadowego spotkania będą sytuacje kryzysowe w firmach i organizacjach. Jak rozmawiać o nich z otoczeniem podpowiedzą zaproszeni goście, którym żaden kryzys nie jest straszny.

Każda organizacja narażona jest na kryzysy. Nie omijają one ani największych firm, ani najprężniej działających fundacji i stowarzyszeń. Nie da się ich przewidzieć, sprawować nad nimi pełnej kontroli czy też całkowicie wyeliminować. Ale można tak nimi zarządzać, aby minimalizować ich skutki.
Jedną z najważniejszych dróg zarządzania kryzysem jest właściwa, profesjonalna i przemyślana komunikacja. Dlatego podczas najbliższego #TechKlubu nasi goście Urszula Podraza, rzecznik prasowy Kraków Airport oraz Albert Stęclik z VML Poland opowiedzą o tym, jak komunikować o kryzysie, aby nie stracić wiarygodności i zachować szacunek otoczenia oraz jak w ogóle budować strategię dla swojej marki, by zdobyć zaufanie konsumentów.
Urszula Podraza w prelekcji „Spokojnie, to tylko kryzys” podpowie, jak zachować zimną krew w informowaniu o sytuacji kryzysowej, a Albert Stęclik wytłumaczy nam, co mówią ludzie reklamy, których… nikt nie słucha.
TechKlub Kraków – „Houston, mamy problem”, czyli o komunikacji w sytuacji kryzysowej

Goście specjalni:

Urszula Podraza – Rzecznik prasowy Kraków Airport

Albert Stęclik – VML Poland

4 listopada (środa), godz. 18.00

Kraków, Pauza inGarden (ul. Rajska 12)

Wstęp wolny!

Rejestracja
Relacja na żywo

Więcej informacji

Zapraszamy!

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Wzmacniania Organizacji Wzmacniacz.org

O TechKlub
Sieć TechKlubów to inicjatywa programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. „Nowe Technologie Lokalnie” realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W 16 miastach w Polsce (Kraków, Gdynia, Wrocław, Poznań, Toruń, Olsztyn, Rzeszów, Biała Podlaska, Szczecin, Białystok, Suwałki, Zielona Góra, Gliwice, Kielce, Lublin, Łódź) każdego miesiąca odbywają się spotkania, które podejmują kwestie wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych w trzecim sektorze. W spotkaniach biorą udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, biznesu, nauki i administracji.

O Wzmacniacz.org
Stowarzyszenie Wzmacniania Organizacji Wzmacniacz.org to organizacja założona w Krakowie przez grupę osób-praktyków, działających na co dzień w organizacjach pozarządowych, instytucjach publicznych oraz biznesie. Misją stowarzyszenia jest wspieranie organizacji pozarządowych oraz różnego rodzaju instytucji w lepszym zarządzaniu, sprawnej realizacji działań, komunikacji z wykorzystaniem nowych technologii oraz współpracy z biznesem. Od września 2014 roku Wzmacniacz organizuje comiesięczne spotkania TechKlub w Krakowie, dedykowane wykorzystaniu nowych technologii w trzecim sektorze.

https://twitter.com/wzmacniaczorg
https://www.facebook.com/wzmacniacz.org