Czwarte spotkanie z cyklu CSR KRK (27 kwietnia) będzie wyjątkowe z kilku powodów. Będzie to krakowska premiera Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2014. Dobre praktyki”, którego publikacja jest jednym z najważniejszych wydarzeń CSR w Polsce. Odbędzie się również panel dyskusyjny z udziałem wszystkich uczestników, a gościem specjalnym będzie Magdalena Andrejczuk z Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Czy CSR budzi się na wiosnę?

Prawie 700 przykładów dobrych praktyk z ponad 120 firm z całej Polski. Statystyki najnowszego Raportu, przygotowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, są imponujące. Czy CSR zatem budzi się na wiosnę i systematycznie się rozwija?

Na to pytanie odpowie gość specjalny CSR KRK #4 – Magdalena Andrejczuk, menedżerka Programu Partnerstwa Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Uczestnicy krakowskiego spotkania będą mieli okazję szczegółowo przyjrzeć się wynikom tegorocznego Raportu i porozmawiać z przedstawicielami krakowskich firm oraz NGOs, które zgłosiły w tym roku swoje dobre praktyki.

Czy ich imponująca liczba świadczy o dobrej kondycji i rozwoju CSR? Czy przedstawione w publikacji przykłady współpracy między biznesem a organizacjami są już standardem czy jeszcze wyjątkiem?

Na te i inne pytania odpowiemy w drugiej części spotkania, czyli w panelu dyskusyjnym, którego goście reprezentować będą świat biznesu, nauki i trzeci sektor.

Część II
„Czy CSR rozkwita na wiosnę?”
Panel dyskusyjny z udziałem zaproszonych gości oraz uczestników

27 kwietnia (poniedziałek), godz. 18.00
Kraków, Pauza inGarden (ul. Rajska 12)
Wstęp wolny! Rejestracja na http://csrkrk4.evenea.pl/

Więcej informacji na: www.facebook.com/CSRKRK