Już 17 listopada w Pauza In Garden odbędzie się 8. spotkanie z cyklu CSR KRK. Tym razem przyjrzymy się codziennej pracy tych, którzy w swojej pracy postawili na zmianę świata albo choćby jego małego wycinka na lepsze. Naszymi gośćmi będą changemakers.

Obcobrzmiące słowo na dobre gości w naszej rzeczywistości. Tych, którzy ją zmieniają nie brakuje
w organizacjach pozarządowych, wśród aktywistów społecznych, filantropów, w instytucjach społecznych i kulturalnych. Ale to także przedsiębiorcy, pracownicy firm czy wielkich korporacji, którzy nie myślą tylko o tym, co zrobić, aby zarabiać więcej. Motorem ich działania jest jedno ważne hasło: INNOWACJA.

Changemakers inspirują i przełamują bariery. Zmieniają na lepsze swoje otoczenie, środowisko,w którym przyszło im działać i żyć. Nie myślimy o nich na co dzień w tych kategoriach. Ale najbliższe spotkanie CSR KRK pomoże nam zrozumieć, że bez nich nasz świat wyglądałby zupełnie inaczej.

Dlatego też nasz pierwszy gość – Martyna Rubinowska z Ashoka Polska – w swoim wystąpieniu udowodni nam, że każdy z nas może być changemakersem choćby od dziś. Robert Piaskowski, Zastępca Dyrektora ds. Programowych Krakowskiego Biura Festiwalowego opowie o nawiązywaniu
i rozwoju współpracy z organizacjami pozarządowymi. Natomiast Marcin Kwaśny, prezes Zarządu Fundacji Aktywnych Obywateli im Józefa Dietla przedstawi najważniejsze, najbardziej innowacyjne projekty fundacji i opowie o tym, jak wygląda zmienianie świata na lepszy na krakowskim podwórku.

CSR KRK #8 – „Changemakers”

Goście specjalni:

Martyna Rubinowska – Ashoka – Innowatorzy dla Dobra Publicznego

Marcin Kwaśny – Fundacja Aktywnych Obywateli im. Józefa Dietla

Robert Piaskowski – Krakowskie Biuro Festiwalowe

17 listopada (wtorek), godz. 18.00
Kraków, Pauza inGarden (ul. Rajska 12)

Wstęp wolny! Rejestracja

Więcej informacji